אודותינו

כתובתינו : דרך עכו 140/17 קריית ביאליק
טלפון : 04-8707377
פקס : 04-8707767

שפות

  • עברית
  • Русский

חונכות

פולינה יסקרוביץ' היא חונכת מטעם משרד התמ"ת (תעשייה מסחר ותעסוקה). היא מעניקה ייעוץ מקצועי לעסקים קטנים עד בינוניים בנושא עידוד וקידום העסק בתחום הניהול הפיננסי.

החלק הפיננסי הוא המהות של כל עסק ובלעדיו אין העסק יכול  להצליח, זאת בשל העובדה שכל עסק זקוק לשם הצלחתו וגידולו למימון כספי. מטרת החונכות היא מתן סיוע מקצועי המתבצע בכל שלב בו נמצא העסק, החל משלב ההקמה או טרום ההקמה ועד לשלב הרחבת העסק ולעתים אף לשלב חילוץ העסק מקשיים כלכליים אליהם הוא נקלע כתוצאה מתכנון לקוי של מערכת תזרים המזומנים, תמחיר שגוי וכד'.

האם אתה, בעל העסק שאלת את עצמך: מדוע חשבונות העסק נמצאים במינוס בעוד שבדוחות קיים רווח? האם אתה עסק מצליח המתכנן להתרחב? כיצד תוכל להפריש כספים להשקעות עתידיות מתוך ההון החוזר של העסק בלי לפגוע בפעילותו השוטפת. האם יש לך אמצעים לכך?

בנייה של מערך תזרים מזומנים תעזור לך לפתור בעיות מסוג זה. בזמן מתן החונכות נבנה ביחד מערך תזרים מזומנים שיסייע לך לחזות את מצבך הכלכלי ויתרת החשבונות בבנק ל-3 חודשים מראש והלאה.

האם תמחרת נכון את המוצר או השירות אותו אתה מוכר? האם הוא רווחי וכיצד לעשות את זה נכון.

האם נתקלת בקשיים במימון העסק, בתקציב? האם כדאי לקחת הלוואה? באילו תנאים ולכמה שנים? בזמן החונכות תוכל לקבל ייעוץ פיננסי מקצועי בתחום זה. האם אתה משווק נכון את העסק? באילו מקומות נכון לפרסם את העסק לפי אופיו? עיתון, רדיו, אינטרנט, לכמה זמן? תשובות לשאלות אתה יינתנו במהלך החונכות.